Cointed – CTD

Başlangıç Tarihi 20.10.2017
Bitiş Tarihi 28.02.2018
WhitePaper Escrow

COINTED, şifreleme dünyası ile gerçek dünya arasında bir köprü kuruyor. Ryptocurrencies değer yaratmada yepyeni bir boyut getirse de, tüketiciler düzenli olarak aynı problemle karşı karşıyalar: şifre dövizlerini fiat para birimine nasıl kolayca değiştirebilirim? Ayrıca, tüketiciler, ilk etapta parasal para birimleri üzerinde ellerini kollamak için daha kolay ve daha güvenli yollar arıyor. Amaç, fiat para birimini kripto para birimine çevirmek için uygun yollar talebini karşılamak ve bunun yerine, güvenliği terk etmeden karşılamaktır.

Zaten kripto para birimleri, tüketiciler ve iş dünyası tarafından küresel olarak kabul görüyor. Ulusal sınırlar içinde sınırsız olan bir emtia olarak, gerçek dünyayla kriptokurranlar arasında gelecek odaklı ürün ve hizmetler vasıtasıyla bir köprü kurmaya çalışıyoruz.

İş dünyası fikirlerinin şeffaf yol haritaları olmadan sunulduğu kriptokraside dünyadaki diğer projelerin aksine – Kendisi tarafından belirlenen bu hedeflere nasıl ulaşıldığı – Cointed zaten çok sayıda çalışma bloğuna dayalı ürün ve hizmetler sunmaktadır. Şirketin başarılı bir iş modeli var ve zaten karlıdır.

– Müşterek kripto değişiminde Kriptocurrency Trading.

– Avrupa’nın en büyük sağlayıcısı olarak faaliyet gösterdiğimiz Multi-Cryptocurrency ATM’ler.

– Online mağazalarda ve mevcut kasa sistemlerine entegre edilebilen Ödeme Çözümleri.

– “Mayın yeşili ve gezegeni kurtarmak” sloganımıza uyarak, Avrupa çapında çoklu madencilik çiftliklerinde Yeşil Madencilik. Sadece hidrojen ve rüzgar enerjisi ile yapılan çevre dostu madencilik sayesinde blok zincirin sürdürülebilir bir şekilde büyümesi sağlanabilir.

 ICO Detayları
Sembol CTD
Başlangıç Bonusu %
Alt Yapı Ethereum
Toplam Arz 650000000
Fiyat 1 ETH = 1000 CTD